Staň te se Firmou kam se zákazníci vrací

7 Rad jak to udělat, aby se u Vás cítili zákazníci jako doma... Ebook ZDARMA

 

IWPNet se zabývá odborným poradenstvím

v oblasti restrukturalizace a revitalizace firem, za účelem zefektivnění a zproduktivnění práce a tím zvýšení zisku Vaší společnosti.

 

- rešerže společnosti ve všech klíčových oblastech.

- Zavedení rámců  standardů ve Vaší společnosti.

- IWPNet production controling systém je jedna z hlavních kapitol, 

kde se zabýváme odborným poradenstvím 

za účelem maximálního zefektivnění práce.

jednotlivců, celých firem, částí výroby a dalších jednotlivých 

segmentů firemní politiky.

 

 

Celý tento balík od společnosti IWPNet,  Vám a Vaší společnosti přinese, snížení vstupních nákladů, 

zefektivnění a zproduktivnění jednotlivých činností,

přehlednou kontrolu nad všemi aspekty fungování Vaší společnosti a hlavně zvýšení konkurence schopnosti Vaší firmy.

Cílem a výsledkem je zvýšení efektivity a tím zisku Vaší společnosti.

Neváhejte nás proto kontaktovat již dnes, 

naši poradci Vám budou plně k dispozici.

 
Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem
telefon: +420 733 763 050

 

 

Garance zkušenosti a specialistů z různých oborů

Naš konzultanti jsou úspěšní a zkušení profesionálové, kteří mají jak odborné zkušenosti, tak životní nadhled, profesionální zralost a za sebou mnoho projektů, konzultací či školících dnů. Jedná se odborníky z oblastí jako marketingové poradenství, reklama & public relations, prodej, management, personalistika, finance, sklad & logistika, nákup, řízení procesů, výroba, školení zaměstnanců & koučink manažerů a obchodníků.

 

Garance práce na projektu

Většina konzultantů a školitelů Vám poradí, co máte dělat. Jejich rady však mají jednu slabinu – řeknou, co je třeba udělat, ale pak odcházejí. Prodávají informace. My Vám garantujeme nejen to, že Vám ukážeme cestu, řekneme, co je potřeba udělat… my s Vámi jdeme tou cestou bok po boku. Garantujeme aplikaci řešení a výsledků Podílíme se na plnění konkrétních úkolů, krok za krokem – vše, co je třeba udělat, děláme s Vámi.

 

Garantujeme Vám re-trénink

Pokud není dosaženo cíle školení ve Vaší firmě, garantujeme Vám opětovné proškolení Vašeho personálu .

 

Garantujeme Vám právní ochranu

Garantujeme Vám jasný smluvní vztah a diskrétnost v podobě smluvně ošetřené mlčenlivosti – a to nejen po dobu spolupráce, ale také po jejím skončení.

 

Snažíme se o maximální diskrétnost a o to, aby se ve Vaší firmě pohybovalo co nejméně externích lidí

Zkušenosti nám ukazují, že jak majitelé malých a středních firem, tak zaměstnanci ve firmách našich klientů vyžadují, aby uvnitř klientovi organizace působilo pokud možno co nejméně externích poradců. Praxe je taková, že pokud chcete pracovat na marketingu, najmete si marketingovou agenturu. Pokud chcete zlepšit obchod, najmete si školící firmu. Pokud chcete kvalitně řídit své finance, necháte si udělat finanční analýzu nezávislou firmou zvenčí, pozvete si specialisty na manažerské poradenství atd. V našem případě získáváte vše „pod jednou střechou“. Máte tím garantovaný jistý standard přístupu a zodpovědnosti, nemusíte znovu podstupovat riziko, zda spolupráce s novým partnerem vyjde či ne, zda se osvědčí, jak se bude chovat apod. Náš tým specialistů je konzistentní, vyznáváme všichni stejné hodnoty (serióznost, zodpovědnost, orientace na výsledky, profesionalita, garance výsledků, kreativita, komunikativnost, budování důvěry, důraz na vztahy a porozumění). S námi nemusíte řešit stále znovu a znovu otázku: „Co za člověka/firmu si to do svého podniku pouštím?“ Naši lidé drží jednotný projev a jednotný přístup k práci.

Navíc se snažíme, aby se ve Vaší firmě pohybovalo co nejméně našich lidí, tzn. mnozí z našich specialistů jsou odborníci na více oblastí (např. management, prodej, marketing). Tím je splněn další ze základních požadavků, aby si vaši lidé pokud možno zvykly na jednoho, dva konzultanty od nás, navázali vztah, projevili důvěru. Kde je vztah a důvěra, tam je vyšší pravděpodobnost úspěchu. Je důležité, aby Vaši lidé naše konzultanty přijali, a 100% s nimi spolupracovali.

Kontaktujte nás pro nezávaznou konzultaci

+420 733 763 050

 

 

 

 

 

 

Kontaktujte nás pro nezávaznou konzultaci

+420 733 763 050

 

Dotaz

Systémové poradenství

hledané výrazy: iwpnet,pardubice,česká, republika, systém, systémové, poradenství, revitalizace, restrukturalizace, personální, audit, zavedení, standard, standardů, strategie, hodnotová, hodnota, analýza

 Naše webové stránky používá cookies, aby vám co nejlepší zážitek. Nadále používat tuto webovou stránku souhlasíte s jejich použitím v rámci naší Cookie a ochrany osobních údajů . 

 

 

 

hledané výrazy:

Martin Kasal; IWPNet; Pardubice; Software; System; Consulting; Poradenství; Pomoc; Firmy; Společnosti; PR; Public; Relevations,Web; Informační; WHMS, Warehouse; Managment; Revitalizace; &; Restrukturalizace; Hodnota; Analýza, 5S; Audit; Personál;

IWPNet Pardubice 2009 - 2057 všechna práva vyhrazena